הצטרפו לחרם הצרכנים על קניוני עזריאלי

הצטרפו לתמיכה!

הצטרפו אלינו לחרם הצרכנים על קניוני עזריאלי עד המעבר להעסקה ישירה של עובדי הקבלן .
אין ישירה אין אגורה!

7.54%

הצטרפו כבר 1,508 - עזרו לנו להגיע ל-20,000 !

המאבק בקניוני עזריאלי ואיפה אתם נכנסים לתמונה

בקניוני עזריאלי ברחבי הארץ מועסקים מאות עובדי קבלן בשירותי ניקיון ואבטחה. קבוצת עזריאלי כוללת 14 קניונים ברחבי הארץ. הקבוצה סיימה את השנה האחרונה עם רווח תפעולי של 874 מיליון ש"ח. חבילת התגמול של דנה עזריאלי, יו"ר הקבוצה, הסתכמה בשנת 2015 בכ-3.55 מיליון שקל, באותה השנה חילקה קבוצת עזריאלי דיבדנדים של 400 מיליון שקל לבעלי מניותיה.
למול המספרים והסכומים הבלתי נתפסים הללו ממשיכה הקבוצה להעסיק מאות של עובדי שמירה וניקיון בהעסקה קבלנית נצלנית ללא ביטחון תעסוקתי, ללא תחושת שייכות וללא הזכויות המגיעות לכל עובד. הקואליציה הארצית להעסקה ישירה החליטה לשים לזה סוף. הנהלת עזריאלי אומנם התעלמה מפנייתנו בשלב זה אבל אנחנו בטוחים שהחל מהיום היא לא תוכל יותר להתעלם.
מובילת המאבק, היא עובדת ניקיון באחד מקניוני עזריאלי. בוגרת קבוצת המנהיגות של הקואליציה להעסקה ישירה בתל אביב. איתה ועם עוד מאות עובדים אנחנו יוצאים למאבק ללא פשרות! 
מעבירים את עזריאלי להעסקה ישירה. מעכשיו!!!

את המאבק התחלנו במסע הסברה בקניונים השונים ברחבי הארץ, בו שוחחנו עם עובדי הקבלן, עם בעלי חנויות ועם הלקוחות, ויידענו אותם על המאבק. לאחר מכן קיימנו פלשמוב מחאתי מול קניון עזריאלי בתל אביב- אותו תוכלו לראות ממש פה למטה. השלב הבא במאבק הוא משמרות מחאה בקניונים השונים ברחבי הארץ וקריאה לחרם צרכנים! 

הצטרפו אלינו למשמרות המחאה! אצל נועה [email protected]
תרמו כאן למאבק : כנסו לעמוד בישראל תורמת

יחד ננקה את קניוני עזריאלי מהעסקה קבלנית!

,
המכתב ששלחנו לדנה עזריאלי ולמנכ"ל החברה
,
פלש מוב עזריאלי

3/3 העסקה ישירה בקניוני עזריאלי פלש מוב מול עזריאלי תל אביב

FLASH MOB

,
,

שתפו -

שתפו -