מצילים את חוף אכזיב!
המכתב שנשלח:

ביום שלישי 28.6 יערך דיון חשוב בוועדת הפנים והגנת הסביבה על עצירת תכנית הבניה ההרסנית המאיימת לפגוע באחד החופים היפים, המוכרים והאהובים ביותר – חוף אכזיב. אני קורא/ת לך: לא לאפשר את הפקרת החוף בידי כרישי נדל"ן. יש לשמור על חוף אכזיב לטובת הציבור.

את החוף, על מפרציו הטבעיים, פוקדים מידי שבת וחג מאות ישראלים שמגיעים מכל הארץ בשל יופיו המיוחד והרצון "להימלט" למעט חופש אל החופים שאינם בעלי עורף אורבני ובנוי. זה המקום של כל תושבי הצפון, והמדינה כולה, ליהנות ממעט החופים ואוצרות הטבע שעוד נשארו לנו.

קשה לדמיין את החוף הנהדר והפראי שהטבע יצר עבור כולנו, מתמלא במבני מגורים לעשירים, בבתי מלון ובקניון מסחרי. לצערנו מוסדות התכנון חוטאים בתפקידם כאשר הם נותנים עדיפות יתר ל"זכויות היזמים" על פני האינטרס הציבורי לשמירת החופים. תכנית הבניה מיושנת (1994), מנוגדת לכל היגיון בריא, לחקיקה ולנורמות התכנון של הסביבה החופית.

דירות על הים לא יפתרו או ישפרו את משבר הדיור בישראל. אלו דירות לבעלי יכולת בלבד, שמייקרות את מחירי הדירות ואת יוקר המחייה. כך לא יישארו חופים עבור הדורות הבאים, הכל נהרס ומושמד לפי האינטרסים של בעלי ההון.
אנו סומכים עליך, סומכים על הכנסת שתדע לייצג ולהילחם עבור החוף ועבור הציבור !

מי קיבל את המכתב:
מי קיבל את המכתב
כמה שלחו את המכתב: 330
הודעת סגירה:
iframe תגובות פייסבוק: